Společnost FITHORSE s.r.o. je oficiálním distributorem přírodního krmiva pro koně značky  TOTAL pro Českou a Slovenskou republiku. Ačkoliv je naše společnost na českém trhu nováčkem (vznikla v roce 2014), krmivo pro koně TOTAL je již několik let s oblibou prodáváno v několika evropských i mimoevropských zemích (Španělsko, Portugalsko, Velká Británie, Francie, Malta, Švédsko, Dubai).

S krmivem TOTAL přišla na trh společnost PRIMERO EQUINE (v překladu „Kůň na prvním místě“), kterou ve Španělsku v roce 1998 založila Linda Bennis BSc (Hons). Linda studovala equinní vědy a fyziologii na University of the West of England a  za své výzkumné práce v tomto oboru získala řadu ocenění a uznání (více se o vzniku společností FITHORSE s.r.o. a PRIMERO EQUINE dočtete ve článku na našem blogu).

Společnost PRIMERO EQUINE byla průkopníkem, který přivedl na trh kompletní přírodní krmivo pro koně založené na vláknině a nikoliv na obilovinách. Díky jedinečné receptuře si krmivo TOTAL získalo během několika let své stálé zákazníky v zahraničí a společnosti FITHORSE s.r.o. je ctí, přivést krmivo TOTAL taktéž na český (a v budoucnosti i na slovenský) trh.